Dni otwarte 2013

Jak co roku, na wiosnę rusza rekrutacja nowych uczniów! Aby dać kandydatom i ich rodzicom okazję do poznania szkoły, organizujemy Dni Otwarte. Pierwszy z nich odbył się 23 lutego, drugi 16 marca 2013r. 

W sekretariacie można było od razu zapisać kandydata na egzamin.
Goście mogli zwiedzić szkołę w towarzystwie jednego z uczniów, jednocześnie słuchając opowieści o naszych pracowniach, nauczycielach, przedmiotach, nazwach klas czy tradycjach, a także o sklepiku, stołówce lub innych ważnych miejscach w szkole.
 Następnie udawali się na spotkania - pierwsze, dla rodziców, było prowadzone przez dyrekcję i miało przedstawić im atuty naszej szkoły, zasady w niej panujące, szczególnie te dotyczące demokracji oraz Zero Tolerancji, a także opowiedzieć trochę z historii szkoły. 
 Drugie, dla samych kandydatów, było znacznie luźniejsze. Poza informacjami o szkole, demokracji i lekcjach prowadzący opowiadali anegdotki o nauczycielach czy najsławniejsze szkolne historie.
Na zakończenie goście często udawali się do kawiarenki, w której można było zjeść ciasto czy tosta i napić się kawy albo soku, a także do sklepiku ze szkolnymi gadżetami i informatorami.

Zdjęcia: Ola Zyhatyńska /Iluzja/

Komentarze

Popularne posty