Bąblowe otrzęsiny

14 października 2010 otrząsaliśmy klasy pierwsze. W tym roku, dekorowaliśmy szkołę à la świat fantazji. Zgodnie z tematem, klasa Puzzle dekorowała pierwsze piętro w stylu "Gwiezdnych wojen"; Á'capella zmieniła parter w Krainę Czarów; dzięki klasie Euforia, zaś, piwnica stała się "Dziecięcym koszmarem".

Po otrząsaniu uczniów, odbyły się przeróżne przedstawienia. "Zespół tańców czeczeńskich" zatańczył dla naszych rodziców. Potem klasy pierwsze przedstawiały swoje nowe nazwy: Bez komentarza, Abstrakcja, Fenoloftaleina i Etna. Witamy w szkole klasę Multi Kulti składającą się z uczniów imigrantów z takich krajów jak: Chiny, Pakistan, Wietnam i Czeczenia. Klasa ta przygotowała bardzo ciekawą dekorację.

Przygotowania do Otrzęsin - klasa Multi Kulti

W świecie Alicji z Krainy Czarów.
Tańce czeczeńskie