Pierwszy dzień otwarty na Raszyńskiej

Dziś w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Kandydaci i ich rodzice mogli obejrzeć szkołę, poruszyć interesujące ich kwestie na zebraniach i zapisać się na egzaminy. W całym przedsięwzięciu brała udział liczna grupa uczniów Raszyńskiej. Część z nich oprowadzała gości, inni zajmowali się kawiarenką, stoiskiem z informatorami czy szatnią, lub prowadzili zebrania z uczniami. Dzisiaj też miał premierę kolejny numer gazetki Rasz Time redagowany przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem pani Marii Topczewskiej.
Osoby, które przybyły na dzień otwarty, wyrażały się o nim bardzo pozytywnie i wiele z nich spróbuje swoich sił w zbliżającym się egzaminie. Trzymamy kciuki za wszystkich przyszłych pierwszaków :)