Otrzęsiny Rzóków

Wczoraj, 14 października 2011 roku (dokładnie 3 miesiące i 222 lata po zdobyciu Bastylii), odbyły się Otrzęsiny pierwszego rocznika na Raszu. Tematem przewodnim było "W 80 minut dookoła świata". Klasy drugie ozdabiały korytarze (również swoją obecnością), natomiast klasy trzecie otrząsały pierwszoklasistów w poszczególnych salach. Impreza rozpoczęła się o szesnastej. Po otrząsaniu, na sali gimnastycznej przyszedł czas, by najmłodsze klasy zaprezentowały coś nam. Najpierw rodzice nowych uczniów przekazali dowcipne rymowane rady oraz "metaforyczne wypieki" swoim dzieciom. Następnie nowe klasy pokazały scenki-wskazówki do odgadnięcia ich nazw.
Najmłodsze klasy na Raszu to: Nadrzewoszu, Eksplozja, Iluzja oraz Paragraf 22. Rocznik ten został ochrzczony przez Radę Szkoły Rzókami.

Na imprezie nie mogło zabraknąć psa Placka
Prezentuje się klasa Iluzja
Po pokazach odbyła się pokaźnych gabarytów biesiada połączona z potańcówką.
Autorki: Agata Bielińska (Oleander) i Tosia Leniarska (Archanioł Terroru)