Wybory do władz szkolnych i zebranie rodziców

W poniedziałek 14 listopada rodzice uczniów naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej w celu poznania kandydatów ze stanów uczniowskiego i nauczycielskiego do Rady Szkoły, Sądu oraz niestety tylko jednego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich . Także wtedy rodzice sami zgłaszali swoje kandydatury do władz, lecz niestety nie było zbyt wielu chętnych i czasami Pani Krysia musiała zachęcać rodziców do zaangażowania się w życie społeczne szkoły. Po zakończonym spotkaniu rodzice udali się na zebrania z wychowawcami w klasach. I chwilę później naszą Komisję Wyborczą oblegał tłum rodziców pragnących oddać głosy w wyborach. Po chwili przerwy rodzice mieli czas na osobiste rozmowy z nauczycielami. Swój głos w wyborach rodzice mogli oddać aż do chwili zakończenia zebrania, czyli do około godziny 21.
Kandydaci do władz szkolnych, w oczekiwaniu na swoje "5 minut" przed rodzicami

Wiec wyborczy prowadziła pani dyrektor

Kandydaci do sądu szkolnego podczas swoich przemówień
Posiedzenie Rady Szkoły