11 grudnia 2011

Szkoły Wielu Kultur - dzień wietnamski

4 grudnia 2011r. odbyła się ostatnia impreza w ramach konkursu "Szkoły Wielu Kultur".
Tym razem przenieśliśmy się na południowo-wschodni kraniec Azji do Wietnamu.
Prezentację rozpoczął Nam wraz ze Szkołą Wachlarzy Bojowych.
Zaproszeni goście mieli też okazję obejrzeć popisy uczniów szkoły Nama.
Wielkie brawa i podziękowania dla Natalii Choroś i Teresy Thao za profesjonalną konferansjerkę.
 Wielką atrakcja był taniec smoka, z ktorym wszyscy chcieli sobie zrobić zdjęcie.

Natalia Quynh Nguyen Cong zagrała na pianinie
i zaśpiewała piosenkę.

Dawid Viet Anh Chu oraz Karol Nguyen wspólnie zaprezentowali program artystyczny.

Goście mieli okazję obejrzeć pokaz mody wietnamskiej przy akompaniamencie nastrojowej muzyki.
Po pokazach wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali jarmark, z którego dochód będzie przeznaczony na budowę studni w Somalii. Dużym powodzeniem cieszyły się kubki z rysunkami wietnamskimi oraz kapelusze.

Furorę zrobił Nam, który okazał się mistrzem nie tylko sztuk walki, ale również sztuk kulinarnych.
Dla najmłodszych gości przygotowano malowanie twarzy oraz zdobienie baloników.

Brak komentarzy: