Raszyńska Kolorowa Wielokulturowa. Święto wiosny

31 marca o godz. 11.30 do Gimnazjum Społecznego nr 20, na ul Raszyńska 22 zawitały dzieci- uchodźcy z Czeczenii, Inguszetii, Dagestanu, Armenii i Gruzji wraz ze swoimi mamami. Opuściły na kilka godzin Dom Samotnej Matki, żeby się pobawić, poczytać i posłuchać bajek, pośpiewać, potańczyć. Żeby poczuć choć na chwile smak dzieciństwa i przywitać wiosnę. A wszystko to było możliwe dzięki woluntariuszom Międzynarodowego Ruchu ATD Czwarty Świat, Poradni Profilaktyki Środowiskowej „Maraton”oraz uczniom Gimnazjum na Raszyńskiej. Opowiadali oni i czytali dzieciakom bajki, wiersze, historyjki. Wspólnie śpiewali piosenki: Afryka i Krokodyl Giena.   Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w akcję.