Projekty uczniowskie: Warszawa Korczaka

W dniach 14-18 maja 2012r. uczniowie naszej szkoły mieli za zadanie przygotować projekty, które później zostały przedstawione przed komisją, mającą za zadanie ocenić je. Można było obejrzeć projekty o życiu i pracy Janusza Korczaka, lub na temat energii. Wszyscy przez te pięć dni pracowali w pocie czoła, by wypaść jak najlepiej. W piątek nadszedł tak bardzo przez wszystkich wyczekiwany moment - czyli prezentacja projektów. Całe wydarzenie rozpoczęło się od przedstawienia teatralnego (o Królu Maciusiu I) wyreżyserowanego przez Panią Agnieszkę Borowiec. Następnie wszyscy udali się, do swoich grup, by dokonać ostatnich poprawek, między czasie komisja już zaczęła chodzić po klasach. Na pewno wszyscy się ze mną zgodzą, że ten dzień był pełen wrażeń i niespodzianek, ale na pewno można zaliczyć go do udanych.

Poniżej prace grupy projektowej: FOTO - cytaty z Korczaka