Pierwsze zebranie Rady Szkoły

Wczoraj odbyło się pierwsze zebranie Rady Szkoły. Dla mnie było to coś zupełnie nowego. Wszyscy siedzieliśmy przy owalnym, dużym stole w pokoju nauczycielskim przy kubku ciepłej herbaty lub kawy. Na dworze panował mrok i chłód, a tutaj (pomijając fakt, że był to środek tygodnia, późno wieczorem) było nam dobrze, ciepło i czuliśmy, że możemy coś wnieść w życie szkoły. Siedzieliśmy tam dwie godziny gawędząc i rozmyślając nad wydarzeniami Bożonarodzeniowymi. Z naszych długotrwałych dumań i wielowątkowych konwersacji wyróżniliśmy parę kluczowych wydarzeń mających mieć miejsce w najbliższym terminie:
  • Choinka dla uchodźców, która odbędzie się 15 grudnia o godzinie 11:00.
  • Ekipa Św. Mikołaja organizuje zbiórkę prezentów do początku ferii świątecznych
  • Wigilia dla potrzebujących seniorów - do 18 grudnia będzie zbierana żywność na rodzinną Wigilię w ich domach
  • Szkolna Wigilia odbędzie się 19 grudnia o godzinie 11:00
  • Najbliższe dni kulturowe to dzień ormiański i dzień imigrantów
  • Ministrowie przedstawiali swoje programy
I to tyle... Kwadrans po osiemnastej wszyscy zebrali swoje manatki, dopili herbatę i wyszli na zimny i przywracający do rzeczywistości dwór.

Koniec spotkania Rady Szkoły nr 1.