Pierwszy semestr za nami - zebranie rodziców

Tradycyjnie, na zakończenie semestru odbyło się zebranie rodziców połączone z wywiadówką. Rozpoczęło się na sali gimnastycznej zebraniem całej rodzicielskiej społeczności szkoły, na którym Pani Dyrektor powiedziała o najważniejszych sprawach z aktualnego życia Raszyńskiej. Po nim rodzice udali się do "swoich" klas na krótkie spotkania z wychowawcami, którzy mówili o wydarzeniach i projektach z życia klasy, m. in. o wycieczkach majowych. Ostatnią i jednocześnie najdłuższą częścią zebrania były indywidualne spotkania z nauczycielami konkretnych przedmiotów. Tym razem istniała także po raz pierwszy możliwość sprawdzenia stanu konta bednarowego swojego dziecka oraz jego historii przelewów, z czego skorzystało wielu rodziców, gdyż bednary są jednym z najważniejszych kryteriów przy wystawianiu oceny z zachowania oraz wpływają na rekomendację uczniów trzeciej klasy.
Pomiędzy spotkaniami rodzice mogli skorzystać z oferty szkolnej kawiarenki, przygotowanej w ramach Zetpet'ów przez uczniów pod kierownictwem Ministerstwa Kulinariów.
Zapraszamy do odwiedzania Kroniki w kolejnym semestrze!