Ostatnie posiedzenie Rady Szkoły w tym roku szkolnym

19 czerwca odbyło się ostatnie posiedzenie szkolnego rządu w tym roku szkolnym. Podsumowane zostały ostatnie wydarzenia szkolne, zaplanowano koniec roku. Minister Finansów przedstawił stan systemu bednarowego oraz statystyki zaliczeń w konkretnych rocznikach.
Rada Szkoły debatowała też nad przyznaniem nagród za pracę społeczną na rzecz szkoły, które otrzymają  nie tylko jej członkowie, ale i osoby spoza niej. Wyróżnienia zostaną wręczone w czasie zakończenia roku.
Kadencja Rady upływa dopiero w listopadzie, a więc we wrześniu rząd spotyka się ponownie, jednak z nowym, tymczasowym premierem oraz nowym Ministrem Spraw Zagranicznych.
Rada dziękuje wszystkim Ministrom i innym osobom zaangażowanym w jej pracę za duże zaangażowanie.
Żegnamy także naszego dotychczasowego Premiera, Marysię Prokesz, która odchodzi do liceum IB.