Otrzęsiny 2013

25 października 2013r. odbyły się Otrzęsiny nowego rocznika pierwszaków. Tematem przewodnim były lata 20 i 30te XX wieku. Cała szkoła przeobraziła się w nastrojowe kawiarenki i kabarety. Podczas, gdy rodzice oglądali przedstawienie "Król Maciuś" pierwsze klasy były otrząsane przez swoich starszych kolegów. Na koniec każda z klas prezentowała swoja nazwę, którą trzeba było odgadnąć.
Nowy rocznik otrzymał nazwę "Gimbusy 2000", a poszczególne klasy m in. "Wielka Niewiadoma", "Rabarbar" "Elizjum", "Ohana" i "Imagiro". Na zakończenie imprezy zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie mogli oddać się rozkoszom podniebienia. Największą popularnością cieszyła się "Jadłodalnia" przygotowana w nowej auli przez klasy: Ia, Ie oraz MultiKulti. Poniżej wybrane zdjęcia z imprezy.