Koncert "Śpiewam bo muszę!"

14 grudnia 2013r. nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę koncertową goszczącą koncert piosenek Agnieszki Osieckiej "Śpiewam, bo muszę!". Warsztaty przygotowujące artystów z Bednarskiej, Raszyńskiej oraz IB do koncertu trwały od października.

bilet na kocert

Pomysłodawcami koncertu byli obecni uczniowie Bednarskiej, a nasi absolwenci, m. in. Karolina Kochlewska, Ada Wośko i Kuba Gąsowski.

Występowali Czarek Czarkowski, Michał Tkocz, Kasia Adamska, Maurycy Żółtański, Michał Szergiel, Ola Dudziuk, Niuta Gutkowska, Zuzia Kaja, Natalia Nguyen, Julia Nowicka, Julia Pucis-Pawłowska, Halina Ravendale, Małgosia Sadecka, Ola Smolińska, Emilia Szczyt oraz Adrianna Wośko.
Całe wydarzenie poprowadził Kuba Gąsowski.

Śpiewa Ola Dudziuk z klasy Apokalipsa

Śpiewa Natalia Quynh z klasy Paragraf 22
Śpiewa Julia Nowicka z klasy Tak

Projekt organizowany był przez fundację "Nowe Media" i finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawę. Honorowy patronat nad nim objęła fundacja "Okularnicy" imienia Agnieszki Osieckiej.
Cały dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na rzecz Ekipy Świętego Mikołaja.