I Dzień Otwarty - 8 marca 2014

Dni Otwarte to najlepsza możliwość poznania naszej szkoły :).
Pierwszy z tegorocznych rozpoczął się 8 marca o 10:00.


Kandydaci oraz ich rodzice byli najpierw kierowani na spotkania informacyjne - oddzielne dla kandydatów, prowadzone przez naszych uczniów i skupiające się na atmosferze w szkole, nauczycielach, demokracji itp, oraz oddzielne dla rodziców, poświęcone w dużej mierze programowi szkoły, jej historii, szkolnej demokracji oraz zasadach rekrutacji, prowadzone przez nauczycieli oraz przedstawicieli władz szkolnych.

Zdjęcia Julia Kulczycka /Apokalipsa/ Po zakończeniu tych spotkań mieli możliwość zwiedzenia szkoły wraz z naszym uczniem, a następnie zakupu szkolnych gadżetów i RaszTimes'ów w przygotowanym na tę okazję sklepiku lub wypicia kawy i zjedzenia zrobionego przez naszych uczniów ciasta w kawiarence. Na koniec wielu z nich zdecydowało się do zapisania się na egzaminy wstępne w sekretariacie. 

Komentarze

Popularne posty