Półsemestralne zebranie rodziców

Odbyło się już ostatnie w tym roku szkolnych zebranie rodziców - w czwartek 10 kwietnia.
Tradycyjnie rozpoczęło się zapoznaniem wszystkich rodziców z najbliższym kalendarium i najważniejszymi informacjami na sali gimnastycznej, gdzie dodatkowo zaproszono ich na serię spotkań oraz wykładów organizowanych przez nasze Ministerstwo Zdrowia, oraz poproszono o pomoc w znalezieniu sponsora dla szkoły, który dofinansowałby nowe komputery, sprzęty i remonty.

Następnie rodzice trzecioklasistów otrzymali wskazówki dotyczące egzaminu gimnazjalnego, który odbywa się tuż po Wielkanocy, a inne roczniki odbyły krótkie spotkania klasowe poświęcone sprawom klasy, m. in. wycieczkom majowym.
Na koniec pozostawiono najdłuższą część zebrania - wywiadówkę z nauczycielami, podczas której w czasie indywidualnych rozmów każdy rodzic mógł bezpośrednio od nauczyciela dowiedzieć się o postępach w nauce swojego dziecka, jego ocenach czy problemach.