Dwudziestopięciolecie wolności, a zarazem Bednarskiej

W dniach 2-6 czerwca w naszej szkole odbywały się dni projektowe zatytułowane  „25-lecie Zespołu Szkół Ogólnokształcących  „Bednarska”  im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji”. 
W piątek 6 czerwca punktuanie o godz. 16:00 rozpoczął się jubileusz, czyli prezentacja projektów. W sali gimnastycznej zainicjowali rozmowę z absolwentami i nauczycielami zespołu szkół Bednarska Kuba Rurarz i Weronika Orłowska. Później mogliśmy zobaczyć film o sporcie w naszych szkołach. Opiekunem projektu był Pan Marek Górnicki. Film zrobił furorę i został nagrodzony licznymi brawami. Niemniejszym aplauzem zakończyła się prezentacja projektu poświęconego idei wielokulturowości, przygotowany przez grupę Pani Angeli Darbinian. Tak zakończyła się część na sali. Potem można było obejrzeć projekty przedstawione w salach. Czekały tam na nas projekty dotyczące teatru czy nauczycieli uczących w szkołach zespołu już 25 lat!

Cały dzień projektowy wypadł bajecznie, wszyscy doskonale się bawili i na pewno będą wspominać ten dzień.
Wiceprezydent Warszawy - Włodzimierz Paszyński wspomina początki Bednarskiej

Grupa pani Krystyny Starczewskiej zaprasza do lektury specjalnie przygotowanych na jubileusz gazetek.

W zaczarowanym foyer można było obejrzeć film i plakaty dotyczące historii szkolnego teatru - projekt przygotowała grupa Pani Agi Viburno

Koło Fortuny - quiz na temat 25-lecia przygotowany przez grupę Pani Angeli Darbinian

Projekt przygotowany przez grupę pana Andrzeja Galli
Przedziwna lekcja historii - w klasie Pana Michała Ziątka

Komentarze

Popularne posty