Pożegnanie klas trzecich

W tym roku szkołę opuszcza rocznik "Rzóków". W poniedziałek 23 czerwca 2014r. pożegnaliśmy klasy Nadrzewoszu, Paragraf 22, Eksplozję, ExtraMultikulti i Iluzję, które o godzinie 16:00 odtańczyły tradycyjnego poloneza.
Następnie powitalne przemówienie wygłosiła pani Dyrektor, kilka słów powiedział także Premier Szkoły odbierająć nagrodę "Złotej Kielni" z tytułem Budowniczego Szkoły.

Na sali gimnastycznej wręczono szereg nagród. Order "Kalos Kagathos", otrzymała Weronika Orłowska oraz Eryk Baczyński - za świetne wyniki w nauce, uprawianie sportów i reprezentowanie szkoły oraz szerokie zaangażowanie społeczne. Przechodząc do nagród za pracę na rzecz szkoły i wolontariat, następnie za szczególne osiągnięcia naukowe takie jak zwycięstwa w konkursach przedmiotowych, a następnie za aktywność sportową, w tym reprezentowanie szkoły w Białce czy rejs Pogorią.

Po uhonorowaniu wszystkich zasłużonych osób, na scenę wkroczył klub wielokulturowy oraz fakultet wokalny, którzy przygotowali program artystyczny. Na zakończenie części ogólnoszkolnej, każda klasa ustawiła się do pamiątkowego zdjęcia, wszystkim uczniom rozdano świadectwa, pamiątkowe albumy ze zdjęciami, książki oraz upominki i oficjalnie pożegnano trzecie klasy.
Już-absolwenci, ich nauczyciele i rodzice przenieśli się na górne piętra, hgdzie nastąpiła mniej oficjalna część pożegnania, w trakcie której uczniowie żegnali się ze sobą nawzajem, ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Niektóre klasy oglądały pamiątkowe filmy, a wszyscy mogli skorzystać z przygotowanego przez pierwszaki poczęstunku.
Życzymy wszystkim absolwentom miłych wakacji, dużo odpoczynku i świetnego startu w liceum!

Komentarze

Popularne posty