Zakończenie roku 2014

24 czerwca 2014 roku punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 klas I i II.
Uczniowie zostali uhonorowani nagrodami z najróżniejszych dziedzin takich jak zawody sportowe, konkursy przedmiotowe, aktywność społeczna, wybitne wyniki w nauce czy uczestnictwo w rejsie żaglowcem Pogoria. Wychowawcy klas wręczyli najpilniejszym uczniom świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrodę w postaci książek.
Uroczystość umiliły występy uczennic klas pierwszych, drugich i trzecich, które pięknie wykonały kilka piosenek na początku spotkania.
Po głównej części, uczniowie, rodzice i nauczyciele rozeszli się do klas, by tam ostatecznie pożegnać się ze sobą, otrzymać resztę świadectw i definitywnie zakończyć bardzo udany rok szkolny 2013/2014.

Zdjęcia: Julia Kulczycka /Apokalipsa/