Pierwsze posiedzenie Sejmu i nowej Rady Szkoły

Poniżej fotki prezentujące wiec wyborczy w dniu 4 listopada 2015r.
 Prezentacja kandydatów do Sądu Szkolnego, przemawia Michał Dębski z klasy Tak
 Do Sejmu Szkolnego kandydował Aleksander Sarbiński z klasy Infinity
 Swój program przedstawia Binh Thi z klasy Multiwitamina
Julia Nowicka z klasy Tak kandyduje na Premiera Szkoły i wkrótce nim została. Brawo!!!

20 listopada odbyło się pierwsze posiedzenie Sejmu szkolnego, na którym wybrano prezydium Sejmu w skład, którego weszli: Pan Sławek Sikora /stan nauczycielski, Pani Kasia Prokesz /stan rodzicielski/ oraz Tosia Marat /stan uczniowski/. Marszałkiem Sejmu została Pani Kasia Prokesz.
Został również zaprzysięzony Sąd szkolny. Prezesem Sądu Szkolnego został Michał Dębski, Wiceprezesem Maurycy Żółtański

26 listopada odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Rady Szkoły, na którym m.in wybrano władze. Premierem rządu została Julia Nowicka z klasy Tak.
Wicepremierami
zostali Andrzej Prokesz z klasy Wielka Niewiadoma oraz  Gabrysia Kowalewska z klasy Ohana.
Powołono również ministrów:
Sportu - Matylda Rataszewska /Ohana/
Wolontariatu - Grzegorz Uzdański /nauczyciel/
informacji - Andrzej Prokesz
Kultury i Rozrywki - Gabrysia Kowalewska, Nauki - Finka Heynemann /nauczyciel/
Kulinariów i Zdrowia - Zosia Rodak /Tak/
Wielokulturowości - Zofia Szostak /Imagiro/
Pracy i Finansów - Zosia Karolak /Tak/
Łączności z Bednarską: Jakub Rurarz /uczeń liceum Bednarska/

Oprócz głosowania i wyborów ministrów dyskutowno na temat “Choinki dla dzieci uchodźców”, która odbędzie się w sobotę 06.12.2014.
Następnie omawiano na temat całodniowego maratonu charytatywnego “Świat dla Ukrainy”, który odbędzie się w naszej szkole 13.12.2014.