Pierwszy Dzień Otwarty w roku 2015


Dnia 7 marca, przy ulicy Raszyńskiej odbył się pierwszy w tym roku Dzień Otwarty. Każdym kandydatem zajmował się uczeń i opowiadał o naszej szkole. Można było obejrzeć pokazy chemiczne i doświadczenia fizyczne, które przygotowane zostały przez naszych uczniów. Odbyło się rownież spotkanie dla rodziców z panią Dyrektor i dla przyszłych kandydatów z uczniami. Dzień otwarty przebiegł bardzo sprawnie i zgodnie z planem, wielu kandydatów od razu zapisywało się na egzaminy. Na zakończenie imprezy rodzice oraz przyszli uczniowie mogli obejrzeć występy przygotowane przez Klub Wielokulturowy.
 Na spotkaniu z kandydatami pojawił się absolwent naszego gimnazjum,
były Premier szkoły - Jakub Rurarz.
 
Grupa młodych chemików z opiekunem Panią Anną Pawelec
 W pracowni chemicznej
 Fakultet filmowy przygotowuje reportaż z Dnia Otwartego.
Na zdjęciu powyżej realizatorzy: Zuzia Dzieniak i Szczepan Żurawski z klasy "Kocham Cię"


zdjęcia: Maja Bronowska /Rabarbar/,  Jagoda Gołębiowska /Kocham Cię/

Komentarze

Popularne posty