PIKNIK NA BEDNARSKIEJ

W sobotę 13 czerwca przy ulicy Zawiszy 13, tam gdzie mieści się budynek liceum "Bednarska", odbył się piknik z okazji 25-lecia zespołu naszych szkół. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły naszego zespołu.
 Impreza poprzedzona została biegiem rowerowym zorganizowanym ku pamięci Joanny Rutkowskiej - nauczycielki jęz. polskiego w naszym gimnazjum, zmarłej tragicznie dwa lata temu. Trasa przejazdu biegła od ul. Raszyńskiej, aż do ul. Zawiszy. Wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły.
 Piknik rozpoczął się około godziny 13 wystąpieniem Pani Krysi Starczewskiej, która przedstawiła ideę i plan trwania pikniku. Po krótkim przywitaniu wszyscy rozeszli się po dziedzińcu i salach.


zdjęcia: Piotr Gęsicki, Zuzanna Żurawska, Maciej Pańków, Aga Viburno
W budynku można było skosztować rabarbarowych przysmaków przygotowanych przez klasę Rabarbar, oraz pysznych babeczek, ciastek i sałatek przygotowanych przez inne klasy. Pieniądze które zostały zebrane zostaną przekazane na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Na świeżym powietrzu przez cały czas trwała loteria z fantami i gra w szachy. Dla młodszych dzieci nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni. W międzyczasie odbywała się projekcja filmów nagranych przez uczniów bednarskiej, fascynujące pokazy chemiczne i niesamowicie koorowe pokazy taneczne klas Multi Kulti.
Cały piknik był bardzo energicznie zorganizowany, nie było czasu na nudę. Myślę, że wszyscy którzy w nim uczestniczyli miło będą wspominać ten czas.

Komentarze

Popularne posty