Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca 2015, klasy I i II gimnazjum Raszyńska zebrały się na sali gimnastycznej o godzinie 10 na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.
Poświęciliśmy dłuższą chwilę założycielce i dyrektor naszej szkoły, Krystynie Starczewskiej, która od następnego roku postanowiła przekazać swoje obowiązki.
Obejrzeliśmy wzruszający film złożony z piosenki i myśli poszczególnych nauczycieli dotyczących pani Starczewskiej, po czym przeszliśmy do części artystycznej - piosenek i tańca różnych części świata.

Następnie przyszedł czas na rozdanie nagród za osiągnięcia naukowe, sportowe i społeczne oraz rozdanie wyróżnionych świadectw.
Na koniec wszystkie klasy rozeszły się do swoich sal, by pożegnać się w najbliższym gronie i rozdać resztę świadectw.

Do zobaczenia we wrześniu!

zdjęcia: Pan Witek Kranas