Polonez klas trzecich 2015
Jak zwykle zakończenie roku klas trzecich poprzedzone było wspólnym POLONEZEM. 25 czerwca 2015r. w czwartek w pary ustawili się uczniowie klas: Parcetamol, Tak, Apokalipsa oraz Fatamorgana. Jak co roku punktualnie o godz. 16-ej zabrzmiały dżwięki tańca autorstwa Wojciecha Killara. Pogoda dopisała, zaproszeni goście, nauczyciele mogli obejrzeć pieknie wykonany polonez. Trzeba dodać, że próby trwały prawie dwa miesiące.
Po polonezie wszyscy udali się na salę gimnastyczną. Tutaj pałeczkę przejęli  konferansjerzy: Asia Nowińska oraz Szymon Butryn.  Na początku spotkania przekazali mikrofon Pani Dyrektor Krystynie Starczewskiej. Padły wzruszające słowa dotyczace ksztaltowania charakteru młodych ludzi. Pani Krysia mówiła, o tym, iż ważne jest podążanie za głosem serca. Mamy spełniać własne powołanie, a nie realizować zachcianki rodziny.
Kolejnym punktem programu była część artystyczna przygotowana przez uczniów wraz z Panią Agą Viburno. Na początku obejrzeliśmy film z Otrzęsin klas pierwszych /teraz trzecich/. Było śmiechu, co nie miara. Film możecie zobaczyć tutaj >> . Potem zaśpiewały: Ola Dudziuk z klasy Apokalipsa oraz Julia Nowicka z klasy Tak - nasza Pani Premier. Trzeba nadmienić, że Ola zaśpiewała piosenkę ze swojej nowej płyty.
Następnie rozdano nagrody sportowe, artystyczne, naukowe oraz świadectwa.
Na zdjęciu powyżej nominowani do nagrody Kalos Kagathos. Jest to nagroda za wybitne wyniki w nauce, działalność społeczną oraz osiągnięcia sportowe. Laureatów poznamy po wakacjach podczas Inauguracji nowego roku szkolnego.
Całość imprezy zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym w nowej auli.
Mamy nadzieję, że nasi trzecioklasiści miło wspominać będą Gimnazjum Raszyńska i często bedą tu wracać.
Życzymy wszystkim udanych wakacji.

Komentarze

Popularne posty