Obóz filmowy 2015

W dniach 2-12 sierpnia 2015r. odbywał się niecodzienny obóz. Wzięli w nim udział uczniowie z Zespołu Szkół Bednarska oraz ich przyjaciele: papuga Qrara, pies Placek i pies Parówka.

Wysokie temperatury spowodowały pociąg do wody i chęć do pirackiego życia. Głównym naszym zajęciem było kręcenie scenek filmowych. Wybrane ujęcia możecie zobaczyć na zdjęciach. Przed każdą sceną musieliśmy się odpowiednio ucharakteryzować by wyglądać jak prawdziwi piraci.


Tegoroczny obóz odbywał się w Cierzpiętach nad jeziorem Mokrym.
Głównym zajęciem było kręcenie filmu i robienie zdjęć, ale poza tym uczyliśmy sie sztuk walki takich jak na przykład: kręcenie mieczami oraz kijami i wachlarzami bojowymi.
Pod koniec wyjazdu niektórzy uczęstnicy obozu spróbowali swoich sił w paint ballu.

Uważam, że takich wyjazdów powinno być więcej, ponieważ dzięki obozowi nauczyłem się czegoś więcej niż kręcenie filmu i robienie zdjęć. Poznałem także nowe osoby, które są bardzo miłe i przyjazne.

Kolejne obozy planowane są: 1. zimowy - biegowki, foto i rekreacja - Mazury pierwszy tydzień ferii 2016; 2. letni - krajoznawczy, foto, film, rekreacja do wyboru - druga połowa lipca 2016 - Tatry.

Komentarze

Popularne posty