Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016


1 września w Auditorium Maximum odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego Zespołu Szkół Bednarska. W wielkiej sali zebrali się uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy naszych szkół. Honorowym gościem spotkania była Pani Minister Edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska.

W tym roku wykład inauguracyjny wygłosiła Pani Krysia Starczewska jedna z założycielek Zespołu Szkół. Pani Starczewska przybliżyła nam postacie patronów naszych szkół, usłyszeliśmy także historie związane z wyborem Maharadży Jam Saheba na patrona Bednarskiej.
Z tegorocznego wykładu można było dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat powstawania i początków pierwszego SLO. Wykład był interesujący i wszyscy słuchali go z wyjątkowym zaciekawieniem.


Po wykładzie odbyło sie wręczenie nagród Kalos Kagathos dla uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce, sporcie oraz za działaność społeczną. Nagrody wręczyli Pan Marek Górnicki oraz Pani Krystyna Starczewska. W roku szkolnym 2014/2015 laureatkami zostały Julia Nowicka oraz Halina Ravensdale, zeszłoroczne absolwentki Gimnazjum na Raszyńskiej. Gratulujujemy.

Komentarze

Popularne posty