Próbne egzaminy gimnazjalne klas trzecich

W dniach od 27 do 29 stycznia 2016 roku klasy trzecie przystąpiły do próbnych egzaminów gimnazjalnych.

Pierwszego dnia cały rocznik zmierzył się z językiem angielskim, w czwartek z blokiem humanistycznym, a na koniec z przedmiotami przyrodniczymi oraz matematyką.
Zdania były podzielone, jednak ostatni dzień dużej części przysporzył wiele trudności. W każdym razie każdy już ocenił swoją wiedzę przed ostatecznym egzaminem w kwietniu.
- - - - - - - - - - - - -          - - - - - - -           - - - - - - - - - - - - - -

PRZEGLĄD OGÓLNYCH WYNIKÓW NA EGZAMINACH GIMNAZJALNYCH GIMNAZJUM "RASZYŃSKA"

Poniżej przedstawiamy wyniki staninowe naszego gimnazjum na tle kraju/województwa mazowieckiego w ciągu ostatnich pięciu lat (2011-2015). We wszystkich tych zestawieniach szkoła plasowała się w 9 lub 8 staninie (najwyższym lub bardzo wysokim).
Bardzo się z tego cieszymy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że do egzaminów corocznie podchodzą u nas także uczennice i uczniowie z zagranicy, którzy pierwszy kontakt z językiem polskim mają w naszych klasach Multikulti. Niestety poza słownikiem (od ostatniego roku) nie przysługują im na egzaminach specjalne ulgi.  więcej >>