Występy i koncert naszych kolegów

3 kwietnia 2016 grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w pokazie zorganizowanym z okazji Światowego dnia świadomości autyzmu. Wydarzenie miało miejsce w  Centrum Handlowym Blue City.

9 kwietnia 2016 w Centrum Wielokulturowym na Pradze odbył się niecodzienny koncert. Wystąpili uczniowie klas pierwszych i drugich oraz nasi absolwenci: Szymon, Xini, Jagoda, Zuzia, Kasim, Fatima, Isabella, Antonella, Wiktoria, Desi, Kunchok oraz Klaudia. W programie usłyszeć było można utwory m.in Bacha, Czajkowskiego, Offenbacha, Brahmsa oraz piosenki włoskie, angielskie, tybetańskie i żydowskie. Dla niektórych z nas był to pierwszy publiczny występ. Na szczęście publiczność była bardzo przyjazna młodym artystom i cały czas biła brawa.