Zakończenie roku szkolnego 2015/6

W środę 22 czerwca 2016 roku o godzinie 16.00 trzecie klasy gimnazjum "Raszyńska", nauczyciele i rodzice zebrali się na boisku szkolnym. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, którym trzecioklasiści pożegnali gimnazjum. Następnie przyszedł czas na rozdanie trzecim klasom nagród za osiągnięcia naukowe, sportowe i społeczne oraz rozdanie świadectw. Uroczystość prowadzili uczniowie klas trzecich: Julia Oberda oraz Franek Kobiałka. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klas I zaprosili absolwentów na poczęstunek
23 czerwca miało miejsce zakończenie roku szkolnego dla klas pierwszych i drugich. I ta uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu. O godzinie 10:00 Pan dyrektor Sławomir Sikora swoim przemówieniem otworzył imprezę, którą prowadzili: Zuzanna Dzieniak /z klasy Kocham Cię/ i Marcel Rodak /z klasy Nutella/. W części artystycznej wystąpiły Jagoda Ratnayake, Zuzanna Dzieniak /z klasy Kocham Cię/ oraz Marysia Jagodzińska /z klasy Infinity/. Na początku Pan Marek Górnicki rozdał nagrody sportowe: po pierwsze uczestnikom rejsu Pogorią oraz nagrody dla zwycięzców XXI Mistrzostwach Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych. Rozdano liczne nagrody od Rady Pedagogicznej, nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych oraz w sporcie, a także świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Ciekawy był fakt, że firma Canon Polska osobiście pojawiła się i rozdała nagrody laureatom I miejsca w ogólnopolskim konkursie filmowym "To my twotrzymy świat".

Zwycięzcami tego konkursu zostali: Martyna Chodań, Natalia Manjani oraz Zuzanna Dzianiak /z klasy Kocham Cię/, Oliwia Machnicka, Kajetan Zieliński i Konstanty Emiljan /z klasy Nutella/ oraz Paulina Kostkiewicz /z klasy Dzicy Ogrodnicy/. Nagrody za osiągnięcia artystyczne od Rady Pedagogicznej wręczała Pani Aga Viburno. Nagrody otrzymali również Marcel Rodak i August Tarres-Pokropek /z klasy Nutella/, a także Hubert Kozierkiewicz i Wojtek Wójcik /z klasy Kocham Cię/ oraz Jan Klimas /z klasy Stopklatka/ - wymienione osoby zwyciężyły w konkursach grantowych organizowanych przez Urząd Miasta Warszawy "Aktywna Warszawska Młodzież". Zastanowić należałoby się, dlaczego tak wiele osób z klasy Kocham Cię dostało nagrody. Może to jakaś specjalna klasa?". Aleksander Sarbiński został laureatem olimpiady LICEALNEJ z filozofii. Rozdane zostały tez nagrody za osiągnięcia matematyczne, językowe, WOSowe, fizyczne i inne.


 Nasze panie nauczycielki
Rozdanie nagród za zwycięstwo w XXI Mistrzostwach Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych
Na zdjęciu wręczanie świadectw klasie Kocham Cię

zdjęcia: Piotr Gęsicki, Witold Kranas, Canon Polska

Komentarze

Popularne posty