Raszyńska Noc Muzeów 2016

14 maja 2016r. podczas Nocy Muzeów w Osiedlu Jazdów, a konkretnie w ogródku przy domku 7/30, gdzie od 14:00 do 20:00 pod hasłem "RASZYZM jest lepszy od RASIZMU!" nasza Pracownia Integracji Wielokulturowej wraz z Wydziałem Sztuki Multimedialnej Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Międzynarodową Inicjatywą Humanitarną zaproponowali warszawiakom wspólny program.

Program imprezy skladał się z: części artystyczna, warsztatów sushi i sajgonek, malowania henną, pokazów pisma perskiego.

Goście mogli odpocząć na wygodnych tachtach przy ognisku, napić się ormiańskiej i wietnamskiej kawy, zielonej i indyjskiej herbaty z orientalnymi słodyczami oraz zjeść pieczone ziemniaki wprost z ogniska.

Angela Darbinian - Pracownia Integracji Wielokulturowej   |   fot. Agnieszka Kołodziej