Wizyta Ambasadora Indii

28 października 2016r. do naszej szkoły przyjechał Ambasador Indii - Ajay Bisaria.

Ambasador spotkał się z uczniami klas trzecich. Tematem spotkania były sylwetki Mahatmy Gandhiego oraz Jama Saheba Digvijay Sinhji - patrona naszej szkoły. Wspólnie szukaliśmy podobieństw pomiędzy tymi dwoma liderami. Pan Ambasador wypisał na ścianie cechy liderów, które padły z sali.
Była to wspaniała lekcja angielskiego, którą rozpoczął występ szkolnego zespołu muzycznego. Usłyszeliśmy mantrę "Om Bhur ..." w wykonaniu na chór, gitary, ukulele, cymbałki, dzwonki, pudełko akustyczne i głos solo.
Dowiedzieliśmy się też, że ulubioną polską potrawą Pana Ambasadora jest żurek.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE NIE JEST TO OSTATNIA WIZYTA PANA AMBASADORA W NASZYM GIMNAZJUM.


Na koniec ustawiliśmy się do wspólnego zdjęcia.

Komentarze

Popularne posty