Wigilia szkolna

W środę 21 grudnia odbyła się wigilia szkolna, którą uczestnicy fakultetu teatralnego - "Improwizatorni" zapoczątkowali wspaniałym przedstawieniem pt. ‘’Po drugiej stronie świąt’’. Połączony zespół wokalno-instrumentalny przygotowany przez Pana Agę Viburno  stworzył niezwykłą atmosferę podczas samego spektaklu i po jego zakończeniu, wykonując kolędy i przeboje świąteczne. 


Na koniec przedstawienia młodzi aktorzy wraz z Panią Martą Rosłon, prowadzącą fakultet teatralny, również zaśpiewali piękną i wyjątkową "Kolędę dla Tęczowego Boga", która wzruszyła wielu z oglądających.  

Kolejnym punktem programu było wręczenie przez Premier szkoły Zuzannę Dzieniak (w imieniu Rady Szkoły i całej społeczności szkolnej) szczególnej nagrody w postaci symbolicznego i jedynego w swoim rodzaju parasola dla Pani Krystyny Starczewskiej, jako założycielki i obrończyni naszego gimnazjum. Oklaskom nie było końca.

Następnie odwiedził nas Święty Mikołaj (w tej roli niezastąpiony Pan Dan Aldridge), który wręczył wszystkim klasom prezenty.

Po życzeniach świątecznych od Pana Dyrektora Sławomira Sikory nadszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń wszystkim przez wszystkich. Panowała niesamowita i radosna atmosfera.

To była moja pierwsza wigilia szkolna tutaj, na Raszyńskiej. Bardzo spodobało mi się luźne i otwarte na inne, mniej tradycyjne rzeczy podejście całej szkoły. Uważam, że impreza była świetnie zorganizowana i dziękuję wszystkim za ten wspaniale spędzony czas.

Później odbyły się wigilie klasowe, o których nie mogę się wypowiedzieć za wszystkich, ale wierzę, że klasy spędziły ze sobą miły czas, tak jak moja "Dlaczego nie?"

fot. Konstanty Emiljan, Mateusz Czarnecki

Komentarze

Popularne posty