Dzień otwarty 28.01

W sobotę 28 stycznia odbył się pierwszy dzień otwarty dla kandydatów do siódmych klas. Przybyło wiele więcej gości, niż się spodziewaliśmy, w auli aż zabrakło krzeseł dla rodziców. 
My, uczniowie, w ramach prac bednarowych, ale i z czystej przyjemności, oprowadzaliśmy gości po szkole. Odbyły się dwa spotkania dla uczniów i rodziców, na których obydwie grupy mogły dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zasadach i ideach.

Po spotkaniach kandydaci mieli również do dyspozycji kawiarenkę, w której można było znaleźć między innymi pyszne rzeczy przygotowane przez naszych zagranicznych kolegów. Cały fundusz, również z osobnego sklepiku z akcesoriami z logo naszej szkoły, został przekazany na leczenie Kornelka, w które wszyscy angażujemy się już od dawna całym sercem. 


Goście mogli też uczestniczyć w wielu ciekawych quizach i zabawach, organizowanych w różnych klasach przez naszych nauczycieli. 

W pracowniach chemicznej i fizycznej można było obejrzeć różne ciekawe eksperymenty. Na drugim piętrze były rozłożone plansze do Carrom, w które uczyliśmy grać kandydatów. W mojej sali, "Dlaczego nie?", można było zagrać w przeróżne gry planszowe. 
Mamy nadzieję, że wszystkim odwiedzającym spodobała się nasza szkoła, i tylko utwierdzili się w przekonaniu, że właśnie tutaj chcą spędzić następne lata.
zdjęcia: Mateusz Czarnecki - Rozregulowani; Oliwka Machnicka - Nutella

Komentarze

Popularne posty