II Szkolny Turniej Carrom

W piątek, 10 lutego 2017r. odbył się II Szkolny Turniej Carrom. Frekwencja uczestników dopisała- było 26 osób, czyli tylko o dwie osoby mniej niż na poprzednim turnieju.

Głównymi organizatorami był Pan Zbigniew Byrski i Pan Rafał Fanti. Turniej rozpoczął się po godzinie 10, a zakończył się około godziny 14. Uczestnicy rozgrywali sześć rund po cztery rozbicia. Jedna runda trwała 25 minut.

Na podium uplasowali się:
Krzysztof Folek - miejsce I,
Anderson Mwiza (dotychczasowy mistrz szkoły) - miejsce II
i Filip Żakowski - miejsce III.
Finał zakończył się wygraną 26:7 dla Krzysztofa Folka, co uczyniło go nowym mistrzem szkoły.
Zwieńczeniem wydarzenia było rozdanie nagród.

Gra Carrom, która pojawiła się na Raszyńskiej na początku roku. Została bardzo pozytywnie odebrana przez wszystkich uczniów. Stanowi dla wielu główne zajęcie podczas przerw. Organizowane turnieje zapewniają zdrową rywalizację i pełne emocji rozgrywki. Można dzięki nim sprawdzić swoje umiejętności.
Następny turniej odbędzie się w czerwcu. Mamy nadzieję, że popularność bilardu indyjskiego nie zmaleje i na koniec roku szkolnego będziemy mogli oglądać jeszcze bardziej profesjonalną grę niż dotychczas.