Popołudnie z grami planszowymi

W środę  7 czerwca w naszej szkole odbywało się popołudnie z  grami planszowymi. Pomysłodawcą tego jak i założenia szkolnej wypożyczalni gier planszowych jest Pan Zbigniew Byrski. Pomysł został zrealizowany w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież. Uczestnikami spotkania byli zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Wszyscy się doskonale bawili grając w gry planszowe.

Został zorganizowany poczęstunek, na który składały się wyśmienite cista upieczone przez uczniów.

Całe wydarzenie trwało około dwóch i pół godzin.

Mam nadzieję, że w przyszłości będą odbywały się podobne wydarzenia i zainteresowanie nimi będzie takie samo lub większe.

Koncepcja organizowania takich spotkań i założenie szkolnej wypożyczalni gier planszowych niezmiernie mi się podoba. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz inni "szkolni przyjaciele" mogą bardzo miło spędzić czas i wypróbować gry dotąd im nieznane. Pomysł jest niezwykle pozytywny i myślę, że wciąż będzie się rozwijał.