Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla klas I i II

Uroczystość rozpoczęła się około godziny 10-ej 22 czerwca. Zakończenie odbyło się na świeżym powietrzu. Pogoda dopisała.

Wydarzeniem rozpoczynającym czas rozmaitych gratulacji, oprócz przemówienia pana dyrektora, było zaśpiewanie przez uczniów piosenki "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

Następnie zostały rozdane nagrody: za osiągnięcia naukowe, za sukcesy sportowe, za wkład w realizację projektów.
Uczniowie odbierają nagrody matematyczne
Rozdanie nagród za u dział w projektach w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież
Państwo Górniccy wręczają nagrody za osiągnięcia sportowe

Po wykonaniu piosenki "Mamma Mia" zespołu Abba przez uczniów klas pierwszych, nastąpiło wręczenie świadectw z czerwonym paskiem. To wydarzenie było ostatnim, na którym wszyscy byli razem, albowiem następnie klasy udały się do swoich sal i tam uczniowie dostali świadectwa bez wyróżnienia. Był to już koniec oficjalnego zakończenia roku szkolnego, wszyscy w radosnych nastrojach udali się na wakacje.