Obóz letni 2017

W dniach 16-25 sierpnia 2017r.  odbywał się obóz dla uczniów Zespołu naszych szkół oraz ich przyjaciół.
Spędziliśmy te 10 dni w pięknym otoczeniu przyrody i kultury góralskiej. Mieszkaliśmy w Pensjonacie w Małem Cichem. Z naszych okien roztaczał się wspaniały widok na Tatry Słowackie oraz Tatry Wysokie. Zobaczcie sami.

Na obóz pojechało 10 osób - Paulina, Roza, Zuza, Ameba, Nynco, Kostek, Kuba, Andy, Staś i Maksim oraz papuga Qurara. Było dwóch wychowawców: pani Klaudia i Pani Aga.
Cudowne praworamienne papuzie dzieci /Zuza, Staś, Ameba, Kuba/

Śniadanie mieliśmy o 9:00. Było pysznie i dużo. Potem chodziliśmy na wycieczki po górach i okolicach. Pojechaliśmy też do Aquaparku.
Część dni spędziliśmy na warsztatach filmowych i fotograficznych. Mistrzami w wyszukiwaniu planów filmowych okazali się Kostek i Staś.
Charakteryzacja filmowa Maksa. Wykonanie Roza. Maks zagrał śmierć.

Graliśmy też w planszówki, bilarda. Andy zorganizował turniej gier w piłkarzyki.

Obóz minął niezwykle szybko i przyjemnie.  Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu.
Hala Gąsienicowa
Dzień przed wyjazdem dotarliśmy nad Czarny Staw Gąsienicowy.
W drodze na Tarasówkę. Za chwilę będziemy grać w Wilkołaka, grę której nauczył nas Kuba.
A wszystko to w opuszczonej bacówce, która okazała się idealnym miejscem akcji.