Koncert charytatywny Dlaczego nie?

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się koncert zorganizowany przez klasę "Dlaczego nie?" Imprezie towarzyszyła mini kawiarenka, w której zaproszeni gości mogli się posilić symbolicznym łakociem i napić się domowej roboty lemoniady.

Wystąpili: "Warsaw Teen Jazz Quintet", Jan Wołyniak, Victoria Chudy oraz zespół "Felivers."

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz towarzyszącej jemu kawiarenki zostanie przeznaczony na akcję "Szlachetna paczka".
Ceny biletów wyglądały następująco: bilet dorosły - 10zł, bilet ulgowy - 5 zł.

Koncert rozpoczął się o godz. 18:30. Przybyło wiele zaproszonych gości.

Moją uwagę zwrócił zespół "Warsaw Teen Jazz Quintet". Wspaniały głos Julii Berezowskiej, zeszłorocznej absolwentki naszej szkoły przebijał się ponad dźwięki klawiszy obsługiwanych przez Franka Oracza z klasy "Dlaczego nie?". Towarzyszyły im dwie gitary oraz brawurowe rytmy perkusji. Marcel Rodak z klasy "Nutella" wydobywał magiczne tony z saksofonu.
Atmosfera była bardzo świąteczna i nastrojowa. Dźwięki przyjemnie koiły moje uszy i pozwoliły przenieść się w zaczarowany świat doznań artystycznych.

Chciałbym, aby w szkole było więcej takich akcji.