Wigilia szkolna 2017

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się szkolna wigilia. Uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć świąteczne wystąpienie uczestników fakultetu Improwizatornia i posłuchać koncertu największego w historii szkoły zespołu RaszMusic, który zaśpiewał między innymi "Jest taki dzień", "Dzisiaj w Betlejem", "Szczedryk", "Le Noël des enfants du monde", "Let it snow"

Po tych dwóch atrakcjach, każda klasa otrzymała upominek od Świętego Mikołaja, w którego role wcielił się Pan Dan. Na samym końcu był jeszcze czas dla chętnych do podzielenia się opłatkiem i wigilia dobiegła końca.
Moim zdaniem atmosfera na tym szkolnym wydarzeniu była bardzo miła, świąteczna, spokojna i wszyscy się cieszyli, że w końcu nadszedł ten magiczny czas. Z tego powodu wigilię szkolną 2017 można uznać za bardzo udaną.

Ksawery Bednarek Carpe Diem