Dzień otwarty 2018

          10 lutego 2018 odbył się dzień otwarty na ,,Raszyńskiej''. Przygotowania trwały od dłuższego czasu. Przybyło wielu kandydatów zainteresowanych szkołą. Uczniowie chętnie zaangażowali się w dzień otwarty. Była liczna grupa osób oprowadzających, które pokazywały szkołę, grupa pracująca w sklepiku, gdzie sprzedawała różne ,,raszowe'' gadżety, ubrania jak i gazetki, grupa pracująca w kawiarence i grupa uczestnicząca w spotkaniach dla przyszłych kandydatów. Każda z tych grup miała nie lada wyzwanie, by dzień był udany.
Na zdjęciu uczniowie klas siódmych pracujący w kawiarence
          Rodzice z kandydatami zaczęli przychodzić około 10.00. Zostali oprowadzeni po naszej szkole. Mogli wejść do kawiarenki i skosztować ciast własnej roboty naszych uczniów lub napić się kawy. Pieniądze w kawiarence zbieraliśmy na rzecz domu dziecka w Indiach.

Kandydaci uczestniczyli w lekcjach pokazowych z różnych przedmiotów. Odbywały się również dwie tury spotkań informacyjnych dla uczniów i rodziców, podczas których nauczyciele byli otwarci na każde pytanie.
          Prowadzone były również wywiady przez studio filmowe RaszFilm z przyszłymi uczniami oraz ich rodzicami. Zadawano m.in pytania
o wrażenia podczas dnia otwartego. Na zdjęciu obok Mikołaj Stec, który przeprowadzał wywiady.

          Na korytarzu można było nauczyć się lub zagrać w Carrom, czyli w hinduski bilard.


 Pomimo, że grafik dnia otwartego był napięty, udało nam się go zrealizować. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.

fot. Oliwka Machnicka /Nutella

Komentarze

Popularne posty