Dzień sportu 2018

W poniedziałek 18 czerwca odbywał się Dzień Sportu. Są to coroczne zawody między reprezentacjami klas w piłce nożnej, siatkówce oraz koszykówce, a także w badmintonie.  Odbyły się także mecze futbolu reprezentacji chłopców i dziewcząt przeciwko absolwentom naszej szkoły oraz uczniom IB.
Mecze koszykówki i piłki nożnej odbywały się na świeżym powietrzu, na zielonym i czerwonym boisku, natomiast gry siatkówki oraz badmintona w sali gimnastycznej. Podczas meczy piłki nożnej sędziował pan Marek Górnicki.
Zwycięską reprezentacją w piłce nożnej okazała się klasa Szach Mat, natomiast drugie miejsce zajęła Nutella.

zdjęcia: Janusz Kochański

Na trybuny przyszli kibicować nie biorący udziału w konkurencjach - pozostali uczniowie oraz nauczyciele.

Zawodnicy mogli skorzystać z punktu gastronomicznego nieopodal boiska  - za kolorowe karteczki rozdawane uczestnikom konkurencji można było dostać kiełbaskę lub kurczaka z grilla a także hamburgera. Do tego serwowano pyszne ogórki i sałatki.
Pogoda bardzo dopisała, było słonecznie.
Sądzę, że Dzień Sportu to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu pod koniec roku szkolnego, gdy nie ma już lekcji.