Zakończenie roku 2017/18 klas młodszych

W czwartek 21 czerwca odbyło się zakończenie roku dla klas siódmych BSP Terytorium Raszyńska oraz dla klas drugich Społecznego Gimnazjum Raszyńska.
Punktualnie o godz. 10:00 prowadzący: Zuzanna Paluch oraz Franek Grochowalski z klasy Czomolungma powitali uczniów, nauczycieli oraz rodziców i gości.
Po przemówieniu pana dyrektora Sławomira Sikory zespół RaszMusic rozpoczął występ artystyczny.
Później zostały rozdane nagrody m.in za osiągnięcia sportowe, matematyczne, Odyseję Umysłu, artystyczne, nagrody za pracę przy integracji międzynarodowej oraz inne.

Zapół RaszMusic
 Nagrodzeni przez Radę Pedagogicznej uczniowie za pracę na rzecz szkoły i środowiska
 Nagrody matematyczne wręczyła pani Anna Olszańska
Nagrody sportowe wręczyli pan Marek Górnicki i Pan Tomasz Gut

Na zakończenie wychowawcy nagrodzili wyróżniające się osoby, a potem niektórzy z nich rozdali świadectwa swoim klasom. Inny rozdali je już w salach lekcyjnych.
 Uczniowie z klasy Supernova
 Zadowoleni uczniowie z klasy Spectrum
 Uczniowie z klasy Czomolungma

Przed nami długo wyczekiwane wakacje. Życzę wszystkim miłego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Zdjęcia: Witold Kranas