Otrzęsiny klas 7 - 2018

   5 października 2018, jak co roku odbyły się otrzęsiny klas siódmych. Otrząsające najmłodszych uczniów naszej szkoły klasy trzecie i ósme dwoiły się i troiły, by w jak najprzyjemniejszy i zapadający w pamięć siódmiaków sposób uczcić ich oficjalne wejście do społeczności "Raszyńskiej".Otrząsający zaczęli zbierać się w szkole już w późnych godzinach porannych, by wspólnie przeprowadzić burze mózgów, podczas których wymyślano rozmaite gry i zabawy dla "siódmiaków".

Pomysłom nie było końca. Po wymyśleniu różnorakich konkurencji i zabaw, zaczęto przygotowywać sale w klimacie tematu tegorocznych otrzęsin - lat 80'. Kolorowe kostiumy, muzyka disco i świetliste kolory kul dyskotekowych - w takim stylu uczniowie starali się zorganizować otrzęsiny. Gdy wielkie przygotowania chyliły się ku końcowi, przyszedł czas na jeden z najważniejszych momentów owego dnia - impreza otrzęsinowa dla siódmiaków. Podczas niej otrząsani uczniowie mogli korzystać z wielu konkurencji i gier przygotowanych przez straszych kolegów. Czas ten obfitował zarówno w m.in wróżenie z kart czy karaoke, a gospodarze uwijali się jak w ukropie, by sprawić, aby to wydarzenie było dla siódmoklasistów niezapomniane.

Następnie miejsce miała prezentacja nazw klas oraz nazwy rocznika. Każda klasa przygotowała swoje unikalne przedstawienie nazwy, która zostanie z nimi do końca edukacji w naszej szkole. Herbaciarnia, Shanti, Droga Mleczna i Bez Gwarancji oraz Freestylers w piękny sposób przedstawiły interpretacje swoich nazw. W równie imponujący sposób została przedstawiona nazwa rocznika, nosząca tajemniczą nazwę "Ratuj Jajo".

Trzecioklasiści w filmowy sposób przedstawili ową nazwę, zgarniając gromkie oklasko od rodziców i pozostałych uczniów. Następnie klasy 7 w ramach podziękowania zaprosiły starszych kolegów na przygotowany przez siebie poczęstunek. Tegoroczne otrzęsiny na pewno będą niezapomniane dla uczniów klas 7.

Komentarze

Popularne posty