To kiedy zapisy?

Dzień otwarty na Raszu :-)

W sobotę, 23 lutego 2019 r., w szkole na Raszyńskiej odbył się dzień otwarty dla kandydatów do klas 6 i 7. Na wydarzeniu pojawiło się bardzo dużo osób.

Dzień otwarty był podzielony na dwie części: część poświęcona dla przyszłych siódmoklasistów7️⃣ oraz druga - poświęcona dla szóstoklasistów6️⃣.

Każdą cześć rozpoczynaliśmy oprowadzaniem kandydatów po naszej szkole. Następnie na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie dla rodziców kandydatów, z dyrekcją i nauczycielami. W tym samym czasie ich pociechy spotkały się nami, by dowiedzieć się jak, z punktu widzenia ucznia, wygląda nauka na Raszyńskiej oraz jaka jest atmosfera.

Naszą szkołę w dniu otwartym odwiedziła znana podróżniczka - Martyna Wojciechowska, razem z córką Marysią. 👩👧Ciekawe czy im się u nas podobało?🙉

Dzień otwarty był na bieżąco dokumentowany przez RaszFilm. Wkrótce można sie spodziewać reportażu na naszym kanale YouTube. Wpiszcie "raszfilm". Zapraszamy.

Odwiedziła nas chyba rekordowa liczba kandydatów i ich rodziców. Przy tymczasowej szatni stworzył się istny korek. Dlaczego? To dla nas, uczniów z Raszyńskiej, oczywiste - bo nasza szkoła jest najlepsza na świecie!😍

Komentarze

Popularne posty