Złota Piłka 2019 - I miejsce

Dziś odbył się finałowy mecz reprezentacji Raszyńskiej. Wszyscy nam kibicowali. Zjawił się dyrektor Sławomir Sikora, pani Anna Olszańska, Pan Rafał Fanti i jego córki oraz kibice z BSP na Kawalerii. Cieszyła nas obecność rodziców i kolegów z klas. 

Autor artykułu stoi piąty od lewej

Graliśmy z FC Jordan. Cały nasz zespół składał się ze wszystkich klas 7. Ciekawostką może być fakt, że z nimi już rozegraliśmy mecz. Za pierwszym razem też wygraliśmy. 

Najciekawszym momentem meczu był czas, w którym przeciwnicy deptali nam po piętach i było 3 do 2. Nasz trener Pan Marek Górnicki czerwony z podniecenia dopingował każdego z drużyny ponieważ ciagle popełniliśmy błędy.  Punkt kulminacyjny nastąpił, gdy Pan Marek zmienił Maćka Drosio za Olafa Zinkiewicza. Ten już po chwili strzelił gola. 

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili nam najwyższej klasy grę na stadionie Legii. Minusem było to, że szatnia była tylko jedna... Za to nie brakowało nam wody. 

Mecz był bardzo emocjonujący. Dopiero pod koniec się rozluźniliśmy w momencie, kiedy to wygrywaliśmy 6 do 2. Ostateczny wynik meczu 9 do 2. Brawo drużyna BSP Terytorium Raszyńska.

                                     Tekst: Maks Dryżałowski /Herbaciarnia/

Komentarze

Popularne posty