Zakończenie roku - Klasa 7
19 czerwca 2019 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas siódmych. Uroczystość poprowadziła Karina Skowrońska, z klasy Droga Mleczna oraz Mikołaj Bednarczyk, z klasy Bez Gwarancji. Zgromadzonych na boisku szkolnym: uczniów, rodziców i nauczycieli, powitał w krótkiej przemowie Pan Dyrektor Sławomir Sikora.Podczas uroczystości, wychowawcy kolejnych klas siódmych, wręczyli nagrody i wyróżnienia dla najbardziej aktywnych uczniów.

W tym roku szkolnym klasy 7 miały nazwy: Herbaciarnia, Droga Mleczna, Bez Gwarancji, Shanti.Były też puchary za osiągnięcia sportowe (drużyna BSP Terytorium Raszyńska za wywalczenie Złotej Piłki 2019 r. oraz ekipa sportów zimowych za zdobycie złotego medalu na XXIV Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych).
Artystyczne przerywniki zapewniły członkinie zespołu RaszMusic w składzie: Marta Konopka, Marysia Tarnawska, Karina Skowrońska, Ola Kłosińska i Gaja Paszkowska z Drogi Mlecznej oraz Julia Kwiatkowska z Shanti. Po części oficjalnej rozeszliśmy się do swoich klas, by pożegnać z naszymi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami przed wakacjami. 

Komentarze

Anonimowy pisze…
Czasami jak czuje się źle i nie jestem w stanie zwymiotować albo potrzebuje w jakiejś sytuacji się celowo zdenerwować to patrze na tego jebanego łapówakarza sławka co mi robił wykłady o uczciwości w życiu, a potem okradał staruszki i emigrantów, JS

Popularne posty