Wielka Wyprzedaż Garażowa Klasy FRAKTAL

„Solidarni z Australią”

6 lutego 2020 roku na Raszyńskiej odbyła się Wielka Wyprzedaż Garażowa! Były zabawki, książki, gry, kosmetyki, biżuteria, materiały piśmiennicze, pluszaki i ubrania. Była piłka nożna, komplet chińskiej porcelany i… bluza klasowa „Fraktal”. Uczniowie stanęli na wysokości zadania! Dzielnie pracowali od 9 rano do 21.30. Były promocje i loterie. Wciąż coś nowego. Dla rodziców, którzy przychodzili tego dnia na zebrania – było ciasto. Częstując się mogli obejrzeć przedmioty sprzedawane na wyprzedaży!

A wszystko zaczęło się od reportażu o płonących lasach w Australii, o zwierzętach… Ich los tak wzruszył uczniów, że postanowili nie pozostać obojętni! Zorganizowali Wielką Wyprzedaż, z której cały dochód przeznaczyli na leczenie zwierząt, które ucierpiały w australijskich pożarach.
Zmęczeni, po wielu godzinach na stoisku, zdołali jeszcze policzyć zarobione pieniądze.
3077 zł.
Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Solidarni z Australią”!

Marta Rosłon