Otrzęsiny Koronowanych 2020

Dnia 3.10. w sobotę o godzinie 11:00 odbyły się otrzęsiny szóstych klas. Tegorocznym tematem otrzęsin była muzyka.  Jak możecie zobaczyć po tytule nasz rocznik został nazwany „Koronowani”.

Moja klasa wybrała nazwę „Tsunami”. A wszystko zaczęło się tak. Kiedy wybiła już 11:00 do naszej sali przyszły dwie osoby z klasy, która nas otrząsała (w naszym przypadku była to klasa „Makai”). Musieliśmy podzielić się na dwie grupy. Jedna grupa poszła do jednej z sal, a druga do drugiej. Na początku musieliśmy przejść przez tunel. Następnie musieliśmy rzucić piłeczką pingpongową do kubeczka i odpowiedzieć na pytanie dotyczące szkoły. Kiedy wyszliśmy już z tunelu, graliśmy w kalambury. Później zatańczyliśmy jeden taniec w just dance i zaśpiewaliśmy jedną piosenkę z karaoke. Później dziewczyny z klasy „Makai” puszczały nam różne piosenki, a my musieliśmy odgadnąć ich wykonawcę i tytuł. 

Kiedy skończyliśmy już quiz wyszliśmy z sali i ruszyliśmy na boisko szkolne, aby zaprezentować nasze nazwy klas.

Nazwy były bardzo ciekawe. Była klasa 6PLPU wybrała nazwę "Nie wiem", klasa 6JOTU – "Yin Yang", klasa 6AH – "Avanti", a klasa 6JK – "Tsunami". Klasa multikulti przybrała imię "Panda"

Otrzęsiny bardzo mi się podobały, ale szkoda, że z powodu pandemii nie mogliśmy przygotować poczęstunku.

Komentarze

Popularne posty