Erasmus - wyjazd do Hiszpanii

Erasmus+ Rasz Club znów w drodze. Po wielu miesiącach wyczekiwania, niepokoju związanego z pandemią, ciągłej niepewności czy i kiedy uda się zorganizować następne spotkanie uczniów szkół partnerskich w końcu nastąpił ten dzień.


Zmęczeni ale radośni, wylądowaliśmy na lotnisku w Santiago w późnych godzinach wieczornych skąd zabrały nas rodziny naszych hostów.

Niedziela, 7.11
Dzień spędzony w pełni z rodzinami goszczącymi naszych uczniów i uczennice, pełen odpoczynku, radosnej rodzinnej atmosfery, a wieczorem spacer po mieście, w większej polsko-hiszpańsko-niemieckiej grupie. Czas relaksu, beztroski i radości przed pracowitym tygodniem projektowym.

Poniedziałek, 8.11
Spotkanie w szkole ze wszystkimi uczestnikami tego wydarzenia, czas na krótkie rozmowy i zapoznanie, a następnie spacer uliczkami starego miasta połączony ze zwiedzaniem Katedry. Po krótkiej przerwie urokliwy spacer przez Branas de Sar. Wszystko przy wspaniałej, słonecznej pogodzie oraz fantastycznej atmosferze.

Wtorek, 9.11.2021 - PONTEVEDRA 🙂
Wyjazd autokarem do przepięknego miasta nad zatoką Pontevedra, spotkanie z burmistrzem, wycieczka po mieście a potem relaks na plaży. Przepiękny słoneczny dzień. Mnóstwo następnych wspaniałych doznań.

Tekst: Mariusz Kozłowski

Komentarze

Anonimowy pisze…
Świetna akcja, zazdroszczę. Marek

Popularne posty