Wielka Wyprzedaż Garażowa

12.03 w sobotę w godzinach 10-16 klasa Science Fiction urządziła wielką wyprzedaż garażową, z której, wszystkie zyski poszły na pomoc Ukrainie. 


Działo się to na Raszyńskiej w sali gimnastycznej. Można było kupić jedzenie takie jak brownie lub ciasteczka oraz picie takie jak lemoniada czy cola. Przygotowano wiele stanowisk pełnych ciekawych książek, ubrań ( np. z logo Raszyńskiej), biżuterii, gier planszowych, kosmetyków oraz kwiatów. 

Można było również nauczyć się robić własnoręcznie różne elementy biżuterii.


 

Została przeprowadzona aukcja, w której między innymi można było zdobyć książki Mikołaja Golachowskiego (Darwin, Pupy, Gęby) z jego podpisem. Książki sprzedały się za 240 złotych.

Za niebotyczną kwotę wylicytowano obrazy przywiezione z Londynu autorstwa Basi Temel. Trzy rewelacyjne obrazy artystki poszły za 7600 złotych! Grand Bazar de l'Hôtel de Ville za 1400 zł, Haute Couture za 2700 i obraz bez tytułu za 3500 złotych, tym samym osiągając rekord naszej aukcji.
Gratulujemy nabywcom! Prowadzącemu aukcję kłaniamy się w pas, bo zdecydowanie odmówił noszenia na rękach.

 

 
Kolejnym otbiektem aukcji była przejażdżka motorami samemu lub z całą rodzinką. Nie zabrakło również emocji przy licytacji wyprawy harleyem na lody do Jadowa z chłopakami z klubu motocyklowego Free Chapter Central Poland - wylicytowano je na kwotę 1550 złotych. Rywalizacja o wyprawę rodzinną była tak zacięta, że darczyńca zdecydował o zaproszeniu również rodziny, która przegrała aukcję.


Zebrano prawie 28000 zł. Dziękujemy wam wszystkim za wsparcie.

Komentarze

Popularne posty