Zielona szkoła klasy 7 Nie Wiem

 W dniach 30.05-4.06 klasy siódme wyjechały na zielone szkoły. Do miejscowości Spała znajdującej się blisko rzeki Pilicy, klasa Nie Wiem wyjechała z wielkim entuzjazmem. Spędziliśmy razem ten czas w dosyć aktywny sposób. Byliśmy na kajakach, w parku Krajobrazowym, w skansenie rzeki Pilicy oraz w innych miejscach historyczno-biologicznych. 

W czasie naszej klasowej wycieczki poznaliśmy historię Spały i jej związki z dwoma prezydentami Polski okresu międzywojennego: Stanisławem Wojciechowskim i Ignacym Mościckim.
Odwiedziliśmy także Sportowe Centrum, w którym regularnie, przed najważniejszymi zawodami i mistrzostwami, trenują nasi olimpijczycy. Jedną z najciekawszych atrakcji był dla nas spływ kajakowy rzeką Pilicą oraz wyprawa do tzw. Błękitnych Źródeł w Tomaszowie Mazowieckim.
Integracji klasy sprzyjały zabawa na dwóch kręgielniach oraz śpiewy przy ognisku, przeżywane na gorąco po zwycięstwie polskiej reprezentacji piłkarskiej nad Walią:)

Bardzo dziękuję za dobrze wspólnie spędzony czas. Warto podkreślić, że dzięki naszej wychowawczyni Pani Patrycji oraz wychowawcy Panu Piotrowi, nasze międzyklasowe więzi się pogłębiły, za co bardzo dziękujemy.

Zuza Niecz 7 Nie Wiem 

Komentarze

Popularne posty